Hikoki - elektrické nářadí

Obrovský výběr akku nářadí, bouracích i vrtacích kladiv, úhlových brusek, vrtaček, kotoučových pil, akku šroubováků a utahováků, fréz. brusek, hřebíkovaček, sponkovaček, generátorů a kompresrů. To vše jak v hobby tak profi provedení.

a další, více informací na http://www.hikoki-powertools.cz/home/

Hecht - zahradní technika

Elektrické sekačky, motorové sekačky s pojezdem, elektrické pily, motorové pily, vysavače listí, provzdušňovače trávníku, strunové sekačky, elektrické vyžínače, motorové vyžínače, křovinořezy, sněhové frézy, mechanické rozstřikovače, mechanické postřikovače, tlakové postřikovače, zádové postřikovače, elektrické plotostřihy

a další, více informací na www.hecht.cz

Dakr - bubnové sekačky

Posekáte nízkou i vysokou trávu na zahradách, loukách, mezích, v sadech, lesních školkách a kolem cest. Nabízíme Vám řešení pro pozemky od nejmenších zahrádek až po louky o výměře 10 hektarů. Bohatě stačí sekat 2-4 x za rok, ušetříte spoustu času, nebudete obtěžovat rodinu a sousedy několikrát měsíčně hlukem

a další, více informací na www.dakr.cz

Vari - malá zemědělská mechanizace

malá zemědělská mechanizace -malotraktory a rotavátory VARI, TERRA, bubnové sekačky - mulčovače - zahradní stavebnicové systémy - sněhové frézy - zametací kartáče -štípače dříví - pily a další výroba

více informací na www.vari.cz

World - zahradní motorová technika

Společnost World vyrábí širokou škálu zahradní techniky zahrnující zejména sekačky na trávu se záběrem od 45 cm, dále pak zahradní traktory, kultivátory, vertikutátory, sněhové frézy, štípače polen a další.

více informací na www.sekackyworld.cz

Snapper - zahradní motorová technika

Snapper nabízí jeden z nejširších sortimentů poháněného zahradního náčiní ve Vaší zahradě. Traktory, pojezdové i jednoduché sekačky na trávu aerodynamických tvarů, s funkcí 3 in 1 (tři v jednom): boční výhoz trávy, zadní výhoz trávy se sběrem do koše nebo mulčování.

více informací na www.snapper.com

Murray - zahradní motorová technika

Značka Murray vede v žebříčku vysoce hodnotných, snadno ovladatelných produktů. Nová řada spojuje všechny tradiční hodnoty této značky - výdrž, skvělý poměr cena/výkon, snadná ovladatelnost a zajímavý design, které zaručují opravdové potěšení z každodenní práce na zahradě. Všechny produkty Murray jsou poháněny motory Briggs & Stratton, přední značky na trhu. Snadné a spolehlivé startování motorů Briggs & Stratton se stalo samozřejmostí a zajistilo, že pohánění sekaček nebylo nikdy snazší. Murray produkty poskytují vlastnosti nezbytné k bezproblémovým zahradnickým pracím. Murray nabízí celou řadu zahradních zařízení, jako jsou sekačky, traktory, křovinořezy a sněžné frézy.

více informací na www.murray.com

Jikov - zahradní motorová technika

Soritment Jikov - jednoúčelové bubnové sekačky, víceúčelový pracovní systém ROBUS, žací adaptéry, rotační sekačky, zahradní traktory, rotavátory, motorové pily, vyžínače a křovinořezy, plotostřihy a odvětvovače, postřikovače, štípače a drtiče dřeva, 2 -taktní motory JIKOV, sněžné frézy.

více informací na www.motorjikov.com

Oregon - řezací technika

Přední světový výrobce pilových řetězů, vodících lišt, řetězek a lesnického příslušenství a čelní představitel a dodavatel žacích nožů travních sekaček a ostatních výrobků pro zahradní techniku.

více informací na www.oregonproducts.eu/cs

Milwaukee - nářadí

Profesionální nářadí od společnosti MILWAUKEE patří ke špičce ve svém oboru. Firma nabízí široký sortiment profesionálního elektrického ručního nářadí, kvalitní rázové šroubováky, příklepové šroubováky, vrtací kladiva a kotoučové pily. Výkonné aku nářadí M28, příklepové vrtačky, sekací a bourací kladiva, rázové utahováky, úhlové brusky a mnohem víc.

více informací na www.cz.milwaukeetool.eu

Sankyo - diamantové kotouče

Díky nejmodernějším technologickým řešením diamantové kotouče SANKYO představují škálu skvělých výrobků umožňujících dosažení vysoké efektivity práce se současnou minimalizací spotřeby řezných nástrojů.

více informací na www.hitachi-powertools.cz

Claber - zavlažovací technika

Hadicové spojky, nástavce a zavlažovací pistole, zahradní zavlažovače a sprchy, vozíky na hadice, zahradní hadice, výsuvné rozstřikovače, řídící jednotky, solenoidní ventily, programovatelné jednotky, kapková závlaha, mikrozávlaha

a další, více informací na www.hecht.cz